Клімкін не бачить перспектив

Клімкін не бачить перспектив "плану Авакова" з деокупації Донбасу,

Укрінформ
Реалізація стратегії «малих кроків» з деокупації Донбасу, пропонована міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, наразі неможлива через протидію Росії.

Про це розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна»

«Я з Арсеном її вже коротко обговорював, оскільки, крім дружніх контактів, ми також сидимо поруч на засіданні Кабміну. Вважаю, що кожен має право пропонувати ідеї. Суспільна дискусія дуже важлива. Але ми повинні розуміти, що це має бути комплексне бачення того, що ми можемо і що ми повинні робити... Тактика малих кроків або середніх, або будь-яка інша - це важливо. Роль поліцейського компонента теж важлива, але найголовніше - розпочати деокупацію. Зараз Росія нам цього не дає», - сказав Клімкін.

Міністр додав, що Росії потрібні окуповані території для дестабілізації України.

«Усі мають чітко розуміти, що Росії, за визначенням, український Донбас не потрібен. Росії взагалі не потрібен Донбас, а потрібні окуповані території, щоб використовувати їх для дестабілізації всієї України, ніяк інакше», - наголосив Клімкін.

Читайте також: Деокупація Донбасу: Аваков розповів про “механізм маленьких кроків”

За його словами, Росія ставитиме прогрес щодо Донбасу в ширший контекст своїх відносин із Заходом. 

«Кроки щодо реальної деокупації можливі виключно як результат скоординованого тиску цивілізованого світу. І те, що я вже говорив: нам потрібна чітка стратегія, інакше Росія маніпулюватиме подальшим процесом, створюючи численні пастки», - резюмував глава зовнішньополітичного відомства України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-