Антикорупційний суд: сьогодні фракції обговорять поправку щодо апеляції

Антикорупційний суд: сьогодні фракції обговорять поправку щодо апеляції

984
Ukrinform
Парламентські фракції у понеділок проведуть консультації стосовно механізму внесення змін до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» в частині процедури апеляційного розгляду справ.

Про це під час брифінгу сказав Голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Механізм внесення змін до закону звичайно існує. Це може бути внесено групою депутатів, це може бути внесено окремим депутатом. Я думаю, що ми протягом сьогоднішнього дня будемо проговорювати можливості», - зазначив Парубій.

За його словами, внести зміни можна окремою правкою, або ж зміни у цей закон можуть бути передбачені при розгляді парламентом у другому читанні іншого законопроекту щодо судоустрою та статусу суддів, який є необхідним для остаточного завершення законодавчого створення ВАС.

«Тобто, технічний формат існує, і нам доведеться провести консультації для того, щоб визначити, який із тих форматів буде найоптимальнішим», - підкреслив Голова Верховної Ради.

Читайте також: Поправку до закону про Антикорупційний суд про апеляцію треба скасувати — Ситник

Водночас, він наголосив, що персонально контролював процес урахування всіх рекомендацій Венеційської комісії до закону про ВАС.

«Я дізнався вже перед підписом закону, що комітет на своєму засіданні вніс цю правку, що вона була в опублікованому тексті», - підкреслив спікер.

Він також зауважив, що текст цієї правки було опубліковано в рішенні комітету щодо підготовленого до другого читання тексту законопроекту, яке потім і було роздано всім народним депутатам до голосування за закон у сесійній залі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-