Робота українських дипломатів дозволяє тримати Росію в ізоляції - Президент

Робота українських дипломатів дозволяє тримати Росію в ізоляції - Президент

816
Ukrinform
Робота українських дипломатів за нинішніх умов російської агресії проти України є не менш важливою, ніж військових, які захищають державу на сході.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на церемонії підписання закону "Про дипломатичну службу", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Саме зараз ми довели, що робота дипломата для країни і для українського народу аж ніяк не менш важлива, ніж служба українського воїна, що захищає українську землю на сході нашої держави проти російської агресії. Так само захищають Україну сьогодні українські дипломати по всьому світу", - підкреслив Порошенко.

Глава держави наголосив, що дипломати забезпечують єдність усього світу і солідарність з Україною, проводять важливі рішення, які "залишають агресора в ізоляції й допомагають відновити український суверенітет і повернути кожен клаптик української землі".

Читайте також: Порошенко у серпні збере українських послів

Також Президент відзначив, що величезний внесок дипломатів і в тому, що Україна об’єдналася навколо європейських цінностей і прагне до повернення в родину європейських народів.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко у п’ятницю, 15 червня, підписав закон "Про дипломатичну службу", ухвалений парламентом 7 червня.

Фото: @STsegolko

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-