Повернути "небожителів" на землю: Ємець анонсував скасування недоторканності

Повернути "небожителів" на землю: Ємець анонсував скасування недоторканності

858
Ukrinform
Верховна Рада може у вересні ухвалити в цілому законопроект № 6773 "Про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності)".

Про це один із авторів цього документа, перший заступник голови комітету ВР з питань правової політики та правосуддя, народний депутат із фракції "Народний фронт" Леонід Ємець Ємець написав у Facebook, опублікувавши висновок Конституційного cуду стосовно законопроекту.  

"Небожителі повертаються на землю. Висновок Конституційного суду, яким він дозволив зняти недоторканність з депутатів за нашим законопроектом, - уже в Раді. Жодних перешкод прийняти попереднє рішення вже на цій сесії і проголосувати в цілому у вересні немає. Питання лише політичної волі", - зазначив Ємець.

Як повідомлялося, законопроект №6773 було зареєстровано в Раді 19 липня 2017 року. На висновок до Конституційного суду його направили 19 жовтня того ж року.

6 червня 2018 року КС визнав конституційним внесений народними депутатами законопроект №6773 щодо скасування депутатської недоторканності.

Цей законопроект передбачає можливість скасування депутатської недоторканності ще стосовно чинного складу Верховної Ради. Так, пропонується, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Водночас до парламенту був внесений аналогічний законопроект Президента Петра Порошенка, який передбачає скасування депутатської недоторканності з 1 січня 2020 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-