Агресією проти України Путін зробив виклик цивілізованому світу - Парубій

Агресією проти України Путін зробив виклик цивілізованому світу - Парубій

1260
Ukrinform
Агресією проти Україна Росія зробила виклик глобальній системі безпеки всього цивілізованого світу й є для нього загрозою, маючи на меті відновлення геополітичного впливу, який свого часу мав СРСР.

Про це Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сказав під час виступу в Міжнародній дипломатичній академії Франції на тему: «Україна, зовнішні та внутрішні виклики» в рамках свого візиту в країну, повідомляє кореспондент Укрінформу».

«Щоб правильно зрозуміти події в Україні, треба на них подивитися в більш широкому плані. Той, хто вважає, що це просто агресія Росії проти України, той дуже помиляється. Я глибоко переконаний, що Путін зробив виклик глобальній системі безпеки всього цивілізованого світу й сьогодні становить глобальну загрозу для всього цивілізованого світу», - сказав Парубій.

За його словами, слід звернути увагу на нещодавні слова президента РФ Володимира Путіна про розпад СРСР як геополітичну катастрофу.

«Не так давно Путін сказав, що, на його думку, найбільшою геополітичною катастрофою 20-го століття був розпад Радянського Союзу. І в цьому є відповідь на багато питань. Ціль Кремля - відновити той геополітичний вплив, який свого часу мав Радянський Союз... Україна в тих планах є важливою, можливо навіть, ключовою ланкою, але не останньою і не єдиною», - сказав Парубій.

Читайте також: Нормандська зустріч: посол Франції в Україні хоче, аби усіх в’язнів Кремля звільнили

Як відомо, сьогодні спікер Верховної Ради України перебуває з візитом у Франції. В програмі візиту також зустріч з головою Національних зборів Франції Франсуа де Ружі та з головою Сенату Франції Жерар Ларше, спілкування зі співголовами груп дружби Сенату та Національних зборів Франції, відвідання міжнародної виставки «Eurosatory».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-