Парубій подякував Венеціанській комісії за допомогу із законом про Антикорупційний суд

Парубій подякував Венеціанській комісії за допомогу із законом про Антикорупційний суд

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій подякував президенту Венеціанської комісії Джанні Букіккіо та членам комісії за допомогу в розробці закону "Про Вищий антикорупційний суд".

Про це спікер зазначив під час ранкового пленарного засідання Ради у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Учора ми ухвалили історичне рішення для всієї нашої держави. І я хотів би від усього парламенту подякувати членам Венеціанської комісії і особливо її президенту Джанні Букіккіо за допомогу в розробці та ухваленні закону "Про Вищий антикорупційний суд". Я постійно контактую з членами Венеціанської комісії, і фактично щодо всіх законів судової реформи ми від них отримували дуже якісну експертну оцінку. І вчора після того, як ми ухвалили закон відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії, президент у своєму виступі дуже високо оцінив нашу роботу, що дає відповідь на багато закидів, які були вчора тут, у залі", - сказав Парубій.

Читайте також: Венеціанська комісія чекає якнайшвидшого створення Антикорупційного суду

Як повідомляв Укрінформ, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон "Про Вищий антикорупційний суд" і визначила засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду (ВАС) як вищого спеціалізованого суду в системі судоустрою, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їхньої діяльності, а також особливості проведення конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Відповідний законопроект №7440 підтримали 317 депутатів за мінімально необхідних 226.

Президент Петро Порошенко одразу ж закликав уряд та Міністерство фінансів забезпечити фінансування створення Вищого антикорупційного суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-