Гройсман “переклав людською мовою” заяву про можливу відставку

Гройсман “переклав людською мовою” заяву про можливу відставку

Укрінформ
Володимир Гройсман запевняє, коли зробив заяву про наміри піти у відставку, якщо Верховна Рада не ухвалить закон про «Вищий антикорупційний суд», не міг знати, чи дійсно це рішення у парламенті буде ухвалене.

Про це він сказав в ефірі «112 Україна», повідомляє Укрінформ.

«Переконання такого не було (що Рада точно проголосує -ред.) Все було абсолютно не визначено. І я би сказав, що сьогодні зранку ще були питання про те, чи буде голосування, чи буде 226 голосів, як поводитимуть себе різні фракції українського парламенту або навіть окремі народні депутати», - сказав Гройсман.

Він запевнив, що заява про наміри піти у відставку за певних умов була зроблена не для піару. «Якщо перекласти людською мовою, вона означала наступне: якщо ми як влада не здатні прийняти рішення, яке відновить довіру українського суспільства, я вважаю, що перебування у владі є неможливим та неприйнятним», - сказав глава уряду.

Прем'єр-міністр вважає, що у разі провалу голосування за цей надзвичайно важливий закон ні у кого не було б морального права дивитися людям в очі. «Але якщо ця заява додала хоча б один голос під час голосування за цей закон, я вважаю, що це варте того. Вважаю, що рішення було проголосоване не тільки для Прем'єр-міністра, а й для громадянина, бо ми маємо будувати сильну країну», - додав Гройсман.

Читайте також: Гройсман обіцяє швидко знайти гроші на Антикорупційний суд

Як повідомляв Укрінформ, 4 червня Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про намір подати у відставку, якщо ВР у четвер не ухвалить остаточного рішення про створення антикорупційного суду.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 7 червня ухвалила закон «Про Вищий антикорупційний суд» 315-ма голосами. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-