Найєм каже, що із МВФ знайшли компроміс щодо Антикорупційного суду

Найєм каже, що із МВФ знайшли компроміс щодо Антикорупційного суду

Укрінформ
Народний депутат Мустафа Найєм (фракція БПП) заявляє, що за результатами переговорів із міжнародним валютним фондом був знайдений компроміс щодо положення законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд".

Про це він повідомив у Facebook.

"На даний момент за результатами нічних переговорів компроміс навколо законопроекту про антикорупційний суд виглядає наступним чином. Вето Ради міжнародних експертів при призначенні суддів може бути подолано більшістю голосів спільною комісією у складі членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Ради міжнародних експертів", - поінформував Найєм.

Читайте також: Антикорупційний суд: Луценко розповіла про поправку Президента

Разом з цим обов'язковою умовою, зазначив він, має бути що у цю більшість має входити не менше половини членів Ради міжнародних експертів.

"Так, ВККС складається із 16 членів, рада експертів - із 6, спільна комісія - 22 людини. Для подолання вето необхідно 12 голосів. Але з умовою, що як мінімум троє із них - це члени Ради міжнародних експертів. Саму процедуру подолання вето можуть ініціювати троє членів Ради міжнародних експертів", - зазначив депутат. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-