Про Антикорупційний суд говорили на кожній зустрічі у Брюсселі - Климпуш-Цинцадзе

Про Антикорупційний суд говорили на кожній зустрічі у Брюсселі - Климпуш-Цинцадзе

751
Ukrinform
Представники інституцій Європейського Союзу на кожній зустрічі з українською делегацією на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом у Брюсселі говорили про очікування на ухвалення закону про Антикорупційний суд.

Про це повідомила у Facebook віце-прем'єр міністр з питань європейської та євроатлалантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе за підсумками візиту до Брюсселя.

"Усі зустрічі високого рівня пройшли в конструктивному обговоренні конкретних перетворень та викликів, які стоять як перед Україною, так і перед ЄС, та пошуку спільних підходів до їх вирішення: від безпекової ситуації на нашому Сході до питань економічного росту та міжнародної фінансової підтримки. А от щодо внутрішньої ситуації, не було зустрічі, де би не йшлося, серед іншого, про очікування прийняття закону про антикорупційний суд", - написала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Антикорупційний суд: чим закінчиться зіткнення позицій та менталітетів?

У цьому контексті вона зазначила, що розраховує на відповідальність народних депутатів у рішенні, яке має забезпечити остаточне формування всієї антикорупційної інфрастуктури в державі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-