Парубій відкрив Раду, в залі - 353 депутати

Парубій відкрив Раду, в залі - 353 депутати

673
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав він.

У залі зареєструвалися 353 народні депутати.

Як повідомлялося, першим блоком у вівторок передбачено розгляд питань аграрної політики, зокрема законопроекту №7060 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності".

На повторне перше читання винесено допрацьований проект закону №6049-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні".

Після цього ВР має намір включити до порядку денного сесії ряд законопроектів, зокрема президентський проект №8265 "Про внесення змін до закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України".

Наступним блоком парламентарії планують розглянути питання національної безпеки та оборони. Для початку Рада має ухвалити у другому читанні законопроект №5512 "Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо неврахування часу проїзду у межах України до місця проведення відпустки та назад)". Далі народні обранці розглядатимуть проект закону №6697 "Про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну "Укроборонпром" перед державою-агресором та/або державою окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку".

Читайте також: Рада розгляне законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні

Далі парламент збирається розпочати розгляд у другому читанні проекту закону №7440 "Про Вищий антикорупційний суд", внесений Президентом України Петром Порошенком у грудні 2017 року.

Перше читання у вівторок може пройти законопроект №8114 "Про внесення зміни до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, постраждалих внаслідок воєнних дій, місце проживання яких є територія Донецької та Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження)".

Окрім того, пленарного вівторка Рада планує розглянути законопроект №6677 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-