Клімкін їде у Данію на комітет міністрів Ради Європи

Клімкін їде у Данію на комітет міністрів Ради Європи

Укрінформ
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 17-18 травня здійснить візит до Данії, де візьме участь у засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Клімкін порушить питання триваючої російської агресії проти нашої держави та звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України", - йдеться у повідомленні.

У МЗС поінформували, що ключовою темою цьогорічної дискусії очільників зовнішньополітичних відомств 47 країн-членів РЄ стане проблематика реагування на сучасні виклики демократичній безпеці у Європі, зокрема роль Організації у вирішенні сучасних конфліктів та криз на континенті.

Порушуватимуться також питання забезпечення ефективності системи Європейської конвенції з прав людини у довгостроковій перспективі, проблематики захисту осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, співпраці РЄ та ЄС, а також стану демократії, прав людини і верховенства права у сучасній Європі.

Читайте також: Клімкін говоритиме про українських заручників на засіданні у Раді Європи

Під час засідання відбудеться передача головування в Комітеті міністрів РЄ від Королівства Данія до Республіки Хорватія на наступний піврічний період.

Програмою візиту Клімкіна до Данії передбачено низку двосторонніх зустрічей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-