Парубій закрив ранкову Раду

Парубій закрив ранкову Раду

Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Хочу нагадати, що після обіду, окрім тих питань, які є в порядку денному, ми проголосували, щоб розглянути три закони про захист прав дітей. Це три закони - суміжні, я думаю, що ми їх розглянемо одним блоком. І я сподіваюся, що комітети протягом перерви зможуть прийняти рішення - даю доручення, щоб апарат підготував чим швидше ці рішення - і коли вони будуть готові до розгляду, після обіду ми матимемо змогу їх розглянути. А зараз, згідно з регламентом, я оголошую перерву - ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую завершеним", - сказав спікер.

Читайте також: Рада визначила механізм захисту коштів міжнародних фінорганізацій

Під час ранкового засідання парламентарії ухвалили закони "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав", "Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій".

Водночас народні депутати провалили рейтингове голосування щодо розгляду питань про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-