НАЗК перевірить статки депутатів Жеваго та Павелка

НАЗК перевірить статки депутатів Жеваго та Павелка

1176
Ukrinform
НАЗК проведе повну перевірку народних депутатів Костянтина Жеваго (позафракційний) та Андрія Павелка (фракція БПП).

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 4-х осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки... Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку: Жеваго Костянтин Валентинович, народний депутат України VIII скликання, за 2017 рік. Павелко Андрій Васильович, народний депутат України VIII скликання, за 2015, 2016, 2017 роки. Пакіж Степан Петрович, директор Львівського міського комунального підприємства "Львівтеплоенерго", за 2016 рік. Хіміч Ігор Ігорович, прокурор Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, за 2015, 2016, 2017 роки", - йдеться у повідомленні.

Крім того, прийняті рішення про продовження строку перевірки щодо дев'яти суб’єктів декларування та про результати здійснення повної перевірки щодо восьми осіб.

Читайте також: Луценко анонсував подання про зняття недоторканності з трьох депутатів

Як зазначили у НАЗК, проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади у листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

Фото: LIGA.net

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>