В АП презентували законопроект про фонд розвитку громадянського суспільства

В АП презентували законопроект про фонд розвитку громадянського суспільства

835
Ukrinform
Координаційна рада сприяння розвитку громадянського суспільства розглянула проект закону про Національний фонд розвитку громадянського суспільства.

Про йшлося на чергвому засіданні ради, яка є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, у вівторок, 17 квітня, повідомляє у середу прес-служба Глави держави.

“Було презентовано основні положення проекту Закону України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства», підготовленого робочою групою координатора проектів ОБСЄ в Україні у рамках виконання проекту «Допомога уряду України в реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства», що реалізується спільно з Адміністрацією Президента України і Міністерством молоді та спорту”, - ідеться в повідомленні.

В АП додали, що до складу згаданої робочої групи також входили представники Координаційної ради.

Читайте також: Гройсман заявив, що уряду бракує повноважень

Як відомо, відповідно до указу від 26 лютого 2016 року № 68 Глава держави утворив Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства як консультативно-дорадчий орган при Президентові України та призначив співголовами ради Геннадія Зубка – віце-прем'єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Ростислава Павленка – заступника глави Адміністрації Президента.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>