Діалог з Росією ускладнений, оскільки вона є агресором в Україні - Дуда

Діалог з Росією ускладнений, оскільки вона є агресором в Україні - Дуда

Укрінформ
Ракетний удар проти Сирії був необхідним, а діалог з Росією ускладнений через те, що вона є агресором в Україні.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передає "Польське радіо".

Зокрема, він сказав, що Польщу попередили про планований ракетний удар проти Сирії. Відповідаючи на запитання журналістів у справі дій США, Великої Британії та Франції, які запустили ракети на об’єкти в Сирії, пов’язані з виготовленням хімічної зброї, польський очільник сказав, що це було необхідним. За його словами, чесні держави не можуть допустити, щоб невинних людей вбивали з використанням хімічної зброї, позаяк згода на такі дії вестиме до ще гірших наслідків.

Як додав президент, Польща перебуває в постійному контакті із союзниками з НАТО. Зате, діалог з Росією в цій справі ускладнений через те, що вона є агресором в Україні. «Завжди існує шанс на діалог, якщо хтось, по-перше, хоче діалогу, а по-друге – не створює небезпечної ситуації, не є агресором. Росія, на жаль, окупує Крим, де-факто, окупує частину України, і це є сьогодні проблемою у відносинах з Росією кожної демократичної країни, яка чесно дивиться на світ, що нас оточує, і хоче безпеки», – сказав Анджей Дуда.

Читайте також: Радбез ООН не підтримав проект резолюції РФ щодо удару по Сирії

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство закордонних справ у своєму комюніке повідомило, що Польща продовжуватиме зусилля на міжнародній арені з метою ліквідації хімічної зброї.

У ніч на 14 квітня США, Велика Британія і Франція здійснили авіаудари по трьох об'єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї. Їхні дії підтримали НАТО, ЄС, Канада, Австралія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Ізраїль. Білорусь, Китай, Іран і Росія - засудили. РФ також оголосила про скликання екстреного засідання Ради Безпеки ООН для обговорення події.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-