Україна солідарна зі США й союзниками щодо Сирії

Україна солідарна зі США й союзниками щодо Сирії

Заява
Укрінформ
Україна солідарна зі США, Францією та Британією щодо Сирії, оскільки застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ.

"Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї в сирійському місті Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення", - зазначається у заяві.

У МЗС підкреслили, що звертає на себе також увагу цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в Раді Безпеки ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН. 

Читайте також: Погрози Кремля не завадили коаліції відповісти на хіматаку в Сирії - Турчинов

"Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності", - наголосили в українському МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, вночі США, Велика Британія та Франція завдали ударів по декількох об'єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї. За словами міністра збройних сил Франції Флоранса Парлі, Росія була заздалегідь попереджена про удари.

НАТО та низка розвинених країн світу підтримали такі дії.

Президент Росії Путін назвав авіаудари щодо Сирії актом агресії. А сирійська армія заявила, що це не завадить Сирії боротися із терористами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-