Фріз вважає, що військовій операції союзників у Сирії альтернативи не було

Фріз вважає, що військовій операції союзників у Сирії альтернативи не було

Укрінформ
Спільна військова операція США, Великої Британії та Франції у Сирії - єдиний шлях боротьби з порушеннями міжнародного права.

Таку думку висловила у суботу член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народний депутат Ірина Фріз у Facebook 

"Підтримую спільну операцію США, Великої Британії та Франції в Сирії. Рішуча військова відповідь - єдиний шлях боротьби з порушеннями міжнародного права та Міжнародної конвенції щодо заборони використання хімічної зброї", - наголосила вона.

За словами Фріз, кожен, хто обрав для себе шлях порушення цивілізованого співіснування, демократичного розвитку та поваги до прав та свобод людини, має усвідомлювати своє невідворотне покарання.

Як повідомляв Укрінформ, вночі США, Велика Британія та Франція завдали ударів по декількох об'єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї. За словами міністра збройних сил Франції Флоранса Парлі, Росія була заздалегідь попереджена про удари.

Читайте також: Юнкер вимагає покарати причетних до застосування хімзброї у Сирії

НАТО та низка розвинених країн світу підтримали такі дії.

Президент Росії Путін назвав авіаудари щодо Сирії актом агресії. А сирійська армія заявила, що це не завадить Сирії боротися із терористами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-