Правозахисники закликали прокурорів об’єктивно розглянути скаргу на Холодницького

Правозахисники закликали прокурорів об’єктивно розглянути скаргу на Холодницького

Укрінформ
Правозахисна організація Transparency International Україна заявляє, що уважно стежить за перебігом подій довкола керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це йдеться у заяві Transparency International Україна.

"Витік конфіденційної інформації, тиск на суддів і підбурювання свідків до неправдивих свідчень є, очевидно, неприпустимими діями для керівника антикорупційного органу", - вважають правоохоронці.

Водночас у TI Україна зазначили, що перед тим, як робити деталі розслідування щодо Холодницького надбанням громадськості, «ГПУ та НАБУ зобов’язані були спершу отримати дійсно вагомі докази».

Читайте також: Холодницький заявляє про поновлення "квартирної справи" Лещенка

Правозихисники закликали членів Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів (КДКП) та співробітників ГПУ дотримуватися юридичної чистоти процесу.

«Об’єктивний розгляд ситуації в КДКП та розслідування кримінального провадження повинні довести спроможність антикорупційних органів до самоочищення», - йдеться у заяві.

Читайте також: Холодницький заявляє, що неодноразово попереджав Ситника про "зливи" із САП

У TI Україна висловили сподівання, що факт розслідування «не вплине на конструктивність співпраці між прокурорами САП та детективами НАБУ».

Нагадаємо: 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-