Верховний суд України затвердив склад Науково-консультативної ради

Верховний суд України затвердив склад Науково-консультативної ради

2434
Ukrinform
У п'ятницю, 30 березня, відбулося чергове засідання Пленуму Верховного Суду України.

Про це повідомляється на сторінці ВСУ у Facebook

"Першим було розглянуто питання про затвердження складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді. Пленум ВС затвердив склад НКР. Очолив Раду вчений секретар, доктор юридичних наук, професор, суддя Великої Палати Верховного Суду Леонід Лобойко", - ідеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що судді Верховного Суду вирішили не звертатися до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) ч. 2 ст. 28 Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та ч. 3 ст. 28 Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" у редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" положенням ч. 1 ст. 8, частин 1 та 3 ст. 46 Конституції України у зв’язку із відсутністю обгрунтованих підстав для такого звернення.

"Розглянувши питання порядку денного про звернення до КСУ з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) п. 3 розд. ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" положенням ч. 1 ст. 8, ч. 3 ст. 22, частин 1 та 2 ст. 24, ч. 1 ст. 126, ст. 130 Конституції України, Пленум ВС вирішив відмовити у зверненні до КСУ", - повідомили у ВСУ.

Читайте також: Новий Верховний суд за сто днів роботи розглянув 2 тисячі справ

А також поінформували, що на засіданні Пленуму було прийнято рішення про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Верховного Суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>