Уряд розгляне питання погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії

Уряд розгляне питання погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії

1916
Ukrinform
Кабінет Міністрів на засіданні 28 березня розгляне проект закону про особливості погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електроенергії.

Про це йдеться у порядку денному засідання КМУ на середу, опублікованому на Урядовому порталі.

Також урядовці розглянуть проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку благодійної діяльності та проект указу Президента щодо надання Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру ім. Т. Г. Шевченка статусу національного.

Крім того, на засіданні Кабміну розглянуть проекти урядових розпоряджень про схвалення звіту про виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік"; про затвердження плану пріоритетних дій уряду на 2018 рік; про план заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Читайте також: В Україні підвищили мито на імпорт мінеральних добрив з Росії

Урядовці також розглянуть проекти постанов Кабміну про внесення змін до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту; про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я; про затвердження вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення, з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення; щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання первинної медичної допомоги населенню.

Серед питань порядку денного - скасування рішення Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 p. (протокол № 5) стосовно прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України „Про передачу Державної спеціальної служби транспорту до системи Міністерства оборони".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>