"Батьківщина" і аграрні організації підписали меморандум про співпрацю

Укрінформ
У п’ятницю, 23 березня, партія «Батьківщина» і громадські організаціі «Всеукраїнська аграрна рада» та «Аграрний cоюз України» підписали меморандум «Новий аграрний курс України».

Документ стосується співпраці щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій, інформує прес-служба політсили.

У документі підкреслюється, що аграрний сектор є провідними для української економіки.

«На жаль, так історично склалося у нашому сільському господарстві, що різні сегменти сектору представляють різні асоціації, яким поодинці важко комунікувати з державними органами та парламентом. Зі свого боку «Батьківщина» намагається зламати систему, яка просочена корупцією, вузьким лобізмом та нехтуванням інтересами аграріїв та селян. Тому ми вирішили об’єднати наші зусилля та сформувати єдиний Новий аграрний курс», – зазначається у меморандумі.

Цим документом закріплюються напрямки розвитку аграрно-промислового комплексу, в яких сторони зобов’язуються діяти спільно для відстоювання позиції аграріїв та інтересів сільського населення.

«Батьківщина», ГО «Всеукраїнська аграрна рада» і громадська спілка «Аграрний cоюз України» вбачають результати впровадження окреслених реформ у зростанні аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходжень, збільшенні інвестицій у сільське господарство і надходжень до місцевих бюджетів, захисті прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

Читайте також: Ринок землі надасть потужний імпульс агробізнесу в Україні - Мінагро

За словами лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, підписаний меморандум – це покроковий план дій, який може зробити успішним та заможним аграрний комплекс, а також зробить сильною та процвітаючою нашу країну.

«Нам треба об’єднатися навколо цього Нового аграрного курсу України, оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність. Ми маємо відкрити всі шлюзи для всеохоплюючого розвитку аграрного комплексу», – зазначила Тимошенко після підписання меморандуму.

Переглянути текст документа можна тут.

Фото Олександра Прокопенка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-