Рада почала розгляд подання ГПУ на Савченко

Рада почала розгляд подання ГПУ на Савченко

Укрінформ
Верховна Рада почала розгляд подання Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Надії Савченко.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

Водночас Рада скасувала перерву, яка зазвичай триває з 12:00 до 12:30, задля того, щоб Генеральна прокуратура мала більше часу для представлення доказів у справі Савченко (показу фільмів). За таке рішення проголосували 234 депутати. 

Зараз з трибуни виступає генпрокурор Юрій Луценко. Надія Савченко, склавши руки, стала перед ним, та дивиться на Луценка. 

Фото - Ольги Черваковой
Фото - Ольги Червакової
Як повідомляв Укрінформ, Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту 22 березня визнав законними, достатніми та обгрунтованими усі три подання Генеральної прокуратури щодо народного депутата Надії Савченко - про її притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт.

Читайте також: Комітет ВРУ дозволив арешт Савченко

Генеральний прокурор Юрій Луценко 15 березня у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того ж дня він направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Савченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-