Народний депутат Микитась

Народний депутат Микитась "забув" у декларації спадщину на 35 мільйонів

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, вчинене народним депутатом Максимом Микитасем (депутатська група "Воля народу").

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Встановлено, що Максим Микитась не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, які відбулись у нього у зв’язку з отриманням спадщини. Так, народний депутат отримав у спадщину дві земельні ділянки у місті Києві, житловий будинок, автомобіль Mercedes-Benz та цінні папери. Загальна вартість успадкованого майна становить 35 770 440 грн", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі нагадали, що відповідно до закону, суб’єкт декларування зобов’язаний протягом 10 днів з моменту отримання ним доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Читайте також: Служба безпеки отримала доступ до телефонних розмов співробітника НАЗК

Відповідальність за неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У НАЗК також зазначають, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-