Після перерви Рада таки ухвалила порядок денний сесії

Після перерви Рада таки ухвалила порядок денний сесії

Укрінформ
Верховна Рада після 15-хвилинної перерви у засіданні Ради для проведення політичних консультацій таки ухвалила порядок денний сесії.

За ухвалення доопрацьованого проекту постанови №8063 в цілому проголосували 239 депутатів за мінімально необхідної кількості  226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Відповідно до частини 1 статті 21 та частини 1 статті 22 Регламенту Верховної Ради, вношу на розгляд проект постанови про ухвалення порядку денного сесії, включаючи законопроекти №8059 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого розподілу державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників", №8081 "Про встановлення тимчасового мораторію на відключення населенню України послуг з постачання електроенергії та газу під час опалювального періоду", №6391-1 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо створення єдиної бази абонентів - споживачів природного газу)", а також пропозицію депутата Заболотного", - сказав Парубій. 

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Григорій Заболотний зі свого боку запропонував виключити з порядку денного законопроект №2278 "Про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту".

Читайте також: Парубій оголосив перерву у засіданні для політичних консультацій

Як повідомляв Укрінформ, 20 березня ВР з третьої спроби не змогла ухвалити порядок денний восьмої сесії. Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив 15-хвилинну перерву у засіданні Ради для проведення політичних консультацій у зв'язку з відмовою депутатів ухвалити порядок денний сесії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-