Гройсман попросить депутатів не допустити змін у закон про

Гройсман попросить депутатів не допустити змін у закон про "маски-стоп"

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до народних депутатів із проханням не допустити внесення будь-яких змін у закон про захист бізнесу від тиску силовиків

Про це він сказав під час години запитань до уряду в п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Єдине, що я хочу вас попросити: ми прийняли прекрасний закон "маски-шоу стоп". Цей закон реально захищає бізнес. І я чув про те, що якісь там точкові зміни хочуть внести в цей закон. Я прошу народних депутатів України, будь ласка, ні в якому разі цього не допустити, а залишити в дії закон "маски-шоу стоп". Тільки-тільки зараз бізнес починає, так би мовити, вільно дихати, а вже чую, що є намагання цю ситуацію знищити. Тому я дуже просив би приділити цьому увагу», -  зазначив Гройсман.

Як повідомлялося, 16 листопада 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування». 1 грудня 2017 року його підписав Президент, а 6 грудня закон був опублікований у газеті «Голос України». 

Документ передбачає, що досудове розслідування, а також наступний судовий розгляд автоматично фіксується за допомогою аудіо- і відеозаписуючих засобів.

Читайте також: Гройсман: Нечесні підрядники мають відшкодувати неякісний ремонт доріг

Згідно з положеннями закону, при проведенні обшуків обов'язково має бути присутній адвокат.

Окрім того, закон передбачає покарання у вигляді обмеження волі до 5 років за розголошення даних досудового слідства, що принижують людину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-