Савченко каже, що вийшла з сесійної зали ВР сама

Савченко каже, що вийшла з сесійної зали ВР сама

Укрінформ
Народний депутат Надія Савченко стверджує, що залишила сесійну залу Верховної Ради через закінчення робочого засідання.

Про це вона сказала журналістам в кулуарах ВР, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Закінчилася практично робоча сесія. Я прийшла, розписалася, щоб мати зарплату, бо народний депутат позбавляється зарплати, якщо не є присутній в залі засідань чи на комітеті. Я розписалася, прийшла в залу, я відпрацювала, я послухала, що розглядається, яке розглядається питання. Я вийшла з зали, зараз знову повернулася для того, щоб розписатися, отримати зарплату, повернутися в зал. Все», -  зазначила Савченко, відповідаючи на запитання, чому вона залишила сесійну залу.

На уточнення журналістів, чи правда, як стверджують деякі депутати, що її вивели через ситуацію, яка могла нести ознаки загрози для оточуючих, Савченко конкретно не відповіла.

«Ви любите Рея Бредбері? Хтось читав? Читали. А Річарда Баха? Не читали. Тараса Григоровича Шевченка? Добре. Читайте далі літературу. Це корисно», -  відреагувала на запитання Савченко.

Читайте також: Савченко перепросила Парубія, що переплутала його з Пашинським

На уточнення журналістів, чи повернеться Савченко до сесійної зали, депутат відповіла: «Я йду на роботу».

Водночас, на зауваження журналістів, що сесійна зала знаходиться в іншому боці, Савченко не відреагувала. 

Як повідомлялося, представник Президента у ВР Ірина Луценко заявила журналістам, що народного депутата України Надію Савченко у четвер вивели з зали засідань Верховної Ради через ситуацію, яка несла ознаки загрози для оточуючих.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-