Парубій відкрив вечірню Раду

Парубій відкрив вечірню Раду

589
Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив вечірнє пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав він.

У залі зареєструватися 357 народних депутатів.

Читайте також: Законопроект про нацбезпеку завтра обговорять на комітеті Ради

Під час цього засідання Рада планує продовжити розгляд блоку питань інтелектуальної власності. Зокрема законопроектів 4571 "Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату)" та 4614 "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України".

Далі на порядку денному - питання реабілітації жертв політичних репресій. Зокрема, у другому читанні Рада розглядатиме проект закону 6574 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років".

Після цього народні депутати перейдуть до питань ратифікації. В цьому блоці у повторному першому читанні заплановано розгляд законопроекту 0163 "Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку", у другому - президентського проекту закону #6149 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників".

Також на розгляд парламенту 13 березня винесено питання щодо призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-