Східне партнерство: Зеркаль окреслила пріоритети України

Східне партнерство: Зеркаль окреслила пріоритети України

1442
Укрінформ
Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль взяла участь у Заході високого рівня ініціативи "Східне партнерство" в Брюсселі та  окреслила пріоритети України.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Зазначений захід був присвячений обговоренню шляхів практичної імплементації 20 досягнень до 2020 року, схвалених на Саміті Східного партнерства у листопаді 2017 року, а також очікувань партнерів щодо подальшого розвитку цієї ініціативи. У ході виступу О.Зеркаль окреслила пріоритети України в рамках Східного партнерства", - йдеться у повідомленні.

Серед таких пріоритетів Зеркаль назвала  подальше зміцнення секторальної взаємодії, активніше залучення регіонів до програм співпраці в рамках СхП, а також розширення можливостей для навчання молоді і школярів.

Заступник міністра також акцентувала увагу на питанні енергетичної безпеки, зокрема в контексті газової кризи, яка мала місце на початку березня і була спричинена газовим шантажем Росії.

Читайте також: У Єврокомісії зберігають оптимізм щодо бюджету «Східного партнерства»

Серед інших пріоритетів України у взаємодії з ЄС відзначено розширення доступу для національних виробників до ринку ЄС.

У рамках заходу була представлена оновлена багатостороння структура Східного партнерства, яка покликана більш ефективно сприяти досягненню відчутних результатів для населення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-