Україна і Британія підписали Меморандум про співпрацю в боротьбі з кіберзлочинністю

Україна і Британія підписали Меморандум про співпрацю в боротьбі з кіберзлочинністю

Укрінформ
Україна та Велика Британія відпрацьовуватимуть спільний механізм боротьби з кіберзлочинністю та організованою злочинністю.

Про це йшлося під час зустрічі в Лондоні міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та міністра внутрішніх справ Великої Британії з питань безпеки та боротьби з економічною злочинністю Бена Уоллса, йдеться на сайті МВС.

«Уряд Великої Британії занепокоєний, що Україну використовують як тестовий майданчик для кібератак, для розвитку організованої злочинної діяльності та корупції з боку Російської Федерації. Ми також зацікавлені поглибити з вами співпрацю як у правоохоронній сфері, так і в координації дій щодо нелегальної міграції та оперативного обміну даними. Розуміємо, який тиск на вас чинить ваш сусід і наскільки вам не просто працювати в цих умовах», – зазначив  Бен Уоллс.

Аваков у свою чергу наголосив, що за останні три роки Україна має успішний досвід реалізації міжнародних операцій. «За останні три роки ми вивели на високий рівень роботу наших кіберпідрозділів. Ми маємо успішні реалізації міжнародних операцій. Зокрема, нещодавно у Києві поліцейські затримали організатора міжнародної злочинної платформи, відомої як Avalanche, яка щодня інфікувала по всьому світу до півмільйона комп'ютерів», – сказав Аваков.

Читайте також: Хакери продовжують атакувати німецькі урядові сайти

Він також додав, що МВС України і Національна поліція готові посилити співпрацю з поліцією Великої Британії за всіма напрямами кримінального блоку.

"Ми готові співпрацювати у сфері боротьби з організованою злочинністю та надавати оперативну інформацію у двосторонньому порядку, аби цей механізм працював, як годинник", – зазначив міністр внутрішніх справ України.

Сторони домовилися поглиблювати співпрацю між правоохоронними відомствами двох держав та підписати Меморандум про співпрацю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-