В Одесі відкрилася Міжпарламентська рада Україна-НАТО

В Одесі відкрилася Міжпарламентська рада Україна-НАТО

Фото
Укрінформ
В Одесі розпочалося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Предметом обговорення стали актуальні проблеми співробітництва між Україною та НАТО, оцінки виконання Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО в 2017 році, розбудова Збройних сил України і нарощування російської військової спроможності в Чорному морі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Міжпарламентська рада Україна-НАТО/ Фото Ніни Ляшонок

У засіданні беруть участь перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, член Парламентської асамблеї НАТО, канадський сенатор Рейнелл Андрейчук, члени уряду України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Володимир Черниш.

Співголови Міжпарламентської ради Геращенко та Андрейчук, а також віце-прем'єр Климпуш-Цинцадзе вже виступили на засіданні.

"Засідання Міжпарламентської ради відбувається у трагічні дні четвертої річниці агресії, вчиненої Росією проти України. Березневі події, пов'язані з порушенням Росією поставок газу до країн ЄС, свідчать про те, що Росія залишається осередком небезпеки на європейському континенті. Тому є такими актуальними завдання зміцнення обороноздатності України та єдності дій учасників НАТО.  Члени парламенту ухвалили останнім часом низку законодавчих актів, що зміцнюють фундамент ЗСУ та інших силових структур", - зазначила Геращенко.

За словами Климпуш-Цинцадзе, у рамках виконання Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО в 2017 році реалізовано 307 важливих заходів, що служать зміцненню оборонного співробітництва.

Читайте також: Світ адекватно оцінює газовий шантаж Росії - Ірина Геращенко

У програмі  заходів Міжпарламентської ради Україна-НАТО - відвідання учасниками засідання однієї з військово-морських баз ЗСУ, де вони оглянуть її інфраструктуру, поспілкуються з командуванням та корабельним складом, відвідають флагман ВМС ЗСУ - фрегат «Гетьман Сагайдачний».

Окрім того, учасники Міжпарламентської ради Україна-НАТО проведуть зустрічі зі студентами та викладачами Одеського національного університету імені Іллі Мечникова та представниками неурядових організацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-