Порошенко наполягає на якнайшвидшому запуску механізму конституційної скарги

Порошенко наполягає на якнайшвидшому запуску механізму конституційної скарги

Укрінформ
Механізм конституційної скарги, запроваджений у межах конституційної реформи, є унікальним демократичним інструментом захисту громадянином своїх прав і має запрацювати якнайшвидше.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на урочистій церемонії складення присяги суддями Конституційного Суду Сергієм Головатим та Василем Лемаком, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Одна з головних новацій змін до Конституції, які були ініційовані мною як Президентом і підтримана більш як 300-ми голосами народних депутатів, – конституційна скарга. Це  унікальний демократичний інструмент, коли кожен громадянин України матиме унікальну можливість, щоб захистити свої права. Упевнений, що механізм конституційної скарги має запрацювати найближчим часом на повну силу”, - звернувся Порошенко до суддів КС.

Він нагадав, що право на конституційну скаргу громадяни України отримали ще півтора року тому, але досі немає механізму його реалізації.

Читайте також: Порошенко хоче, аби українці отримували захист в Україні — а не в ЄСПЛ

Як повідомляв Укрінформ, 27 лютого Президент призначив за своєю квотою двох суддів КСУ - Сергія Головатого і Василя Лемака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-