Торгівля, культура і не тільки: МЗС України та Білорусі провели консультації

Торгівля, культура і не тільки: МЗС України та Білорусі провели консультації

477
Укрінформ
Міністерства закордонних справ України та Білорусі домовились про двосторонню взаємодію на найближчу перспективу, яка включає економічну та культурно-гуманітарну співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба посольства України у Білорусі за підсумками українсько-білоруських консультацій на рівні заступників керівників зовнішньополітичних відомств двох країн - Василя Боднара та Андрія Євдоченка, які відбулись у Мінську.

"Основну увагу консультацій було сконцентровано на конкретних заходах двосторонньої взаємодії: проведенні чергового засідання міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, проведенні українсько-білоруського регіонального форуму, тематичних консультацій на рівні структурних підрозділів МЗС двох країн", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у посольстві, предметну увагу було також приділено питанням економічної, культурно-гуманітарної співпраці, консульській проблематиці. "Сторони підтвердили важливість підтримання постійного діалогу для вирішення актуальних питань", - зазначається у повідомленні.

Читайте також: Зеркаль пояснила, чому Білорусь не може брати участь у миротворчій операції

За даними прес-служби, перед початком консультацій заступника міністра закордонних справ України Боднара прийняв міністр закордонних справ Республіки Білорусь Володимир Макей.

Фото: mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-