Парубій відкрив Раду, у залі - 341 депутат

Парубій відкрив Раду, у залі - 341 депутат

3105
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу .

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав спікер.

В сесійній залі зареєструвався 341 депутат.

Читайте також: Рада розгляне у вівторок звернення до уряду щодо міністерства ветеранів

Як повідомлялося, Верховна Рада планує розглянути у вівторок звернення до уряду з вимогою створити на базі Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Міністерство України у справах ветеранів та ухвалити порядок денний восьмої сесії парламенту.

Зокрема, спочатку депутати мають намір завершити розпочатий на минулому пленарному тижні розгляд у другому читанні законопроекту № 5442 «Проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави». Після цього заплановано розгляд порядку денного восьмої сесії Верховної Ради восьмого скликання, зокрема включення у нього 5 законопроектів «Про Вищий антикорупційний суд». Разом із цим наступним питанням буде розглядатись доручення Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо підготовки для термінового розгляду цих законопроектів.

Раніше Парубій припустив можливість розгляду парламентом у четвер, 1 березня, в першому читанні законопроекту № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд" і ухвалення його в цілому до травня. Президент Петро Порошенко 22 грудня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд".

На засіданні Верховної Ради 18 січня депутати тричі відмовилися включити цей законопроект до порядку денного сесії.

За результатами візиту 12-16 лютого групи експертів МВФ представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що українська влада повинна забезпечити невідкладний розгляд у парламенті законопроекту про антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та зобов'язань у рамках програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-