Порошенко: Ціль Росії - не лише Україна, а регіон у цілому

Порошенко: Ціль Росії - не лише Україна, а регіон у цілому

963
Укрінформ
Президент провів зустріч із колишніми лідерами країн Балтійсько-Чорноморського регіону.

22-23 лютого вони братимуть участь у IV Балтійсько-Чорноморському форумі «Солідарна безпека країн Балтійсько-Чорноморського регіону як консенсусна стратегія для великої Європи» в Києві, повідомляє прес-служба Глави держави.

Порошенко відзначив тверду і принципову позицію лідерів країн Балтії та чорноморського регіону у підтримці територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Він також особливо наголосив на важливості забезпечення солідарності усього світу з Україною та підтримки нашої держави.

Учасники зустрічі обговорили проблеми регіональної та глобальної безпеки та акцентували на неприпустимості  порушення норм міжнародного права.

Співрозмовники наголосили на необхідності підвищення ефективності механізмів забезпечення безпеки в світі і в Європі, в тому числі, передбачених Статутом ООН та програмними документами ОБСЄ.

Під час зустрічі обговорювались і безпекові питання у Балтійсько-Чорноморському регіоні, зокрема спроби дестабілізації ситуації в країнах регіону. Глава Української держави підкреслив, що ціль Росії - не лише Україна, а регіон у цілому.

Президент також поінформував про ситуацію на Донбасі та відзначив важливість продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

Читайте також: На Росію потрібно чинити моральний тиск - глава МЗС Польщі

На Форумі, організованому Національним інститутом стратегічних відносин, Україну представлятимуть Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко, Білорусь – Станіслав Шушкевич, Болгарію – Петар Стоянов, Литву – Вітаутас Ландсбергіс, Латвію – Валдіс Затлерс, Молдову – Петру Лучинський, Польщу – Александр Квасневський. Президентом Форуму є Геннадій Бурбуліс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-