Гройсман подякував главі МЗС Данії за підтримку у проведенні реформ

Гройсман подякував главі МЗС Данії за підтримку у проведенні реформ

849
Укрінформ
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що протягом останніх півроку Україна значно просунулася у проведенні реформ.

Про це він розповів під час зустрічі з міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном, повідомляє Урядовий портал.

Глава уряду, зокрема, відзначив підтримку Данії у санкційній політиці проти держави-агресора і подякував за всебічне сприяння проведенню реформ в Україні.

Він зазначив, що за останні півроку держава значно просунулася на шляху реформ, передусім в освіті, судовій системі, пенсійній системі, охороні здоров'я, державному управлінні.

«Сьогодні нам треба започатковувати роботу антикорупційного суду, продовжувати медичну реформу, реформу енергосектору, реформу державної служби й децентралізацію. Ми бачимо, що треба посилити, де сконцентрувати увагу. І ми відкриті до конструктивних дискусій щодо подальших планів», - сказав Гройсман.

Читайте також: Глава МЗС Данії очікує, що Київ прозвітує у Копенгагені про досягнення в реформах

Водночас він подякував за ініціативу Данії у проведенні міжнародної конференції з питань українських реформ влітку в Копенгагені й нагадав, що аналогічна конференція мала місце в Лондоні влітку минулого року і стала, за його словами, “добрим майданчиком” для обміну думками та пошуку ефективних рішень, які впроваджуються сьогодні.

У свою чергу Андерс Самуельсен підкреслив, що Данія і надалі сповідуватиме політику підтримки України.

“Ми знаємо, що реформи зазвичай непопулярні – в будь-якій країні. Але хочемо наголосити, що ми будемо підтримувати вашу державу і уряд у вашій нелегкій роботі”, - зауважив дипломат.

Як відомо, Данія входить до числа провідних торговельних партнерів України серед держав-членів ЄС. Обсяг двосторонньої торгівлі за підсумками 2017 року зріс на 15% - до 540,8 млн доларів. Найбільший інтерес представляє співробітництво в машинобудуванні, виробництві автомобільних комплектуючих, харчовій промисловості і легкій промисловості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-