Литва має неоціненний для України досвід і дає приклад успішних перетворень - Парубій

Литва має неоціненний для України досвід і дає приклад успішних перетворень - Парубій

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав Литву зі 100-річчям відновлення держави та подякував братньому народу за постійну підтримку та допомогу.

Про це спікер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні важливий день в історії великого братнього народу, нашого союзника та друга, адже 100 років тому литовський народ у Вільнюсі проголосив відновлення своєї державної незалежності. Наші нації мають дуже глибокі історичні й культурні зв'язки, тому для нас, українців, Литва є особливо близькою. Разом із цим Литва є не лише нашим надійним другом, Литва має неоціненний для нас досвід і дає приклад успішних демократичних перетворень та ефективних реформ. Щиро захоплююся силою, сміливістю та патріотизмом литовського народу, який завжди, навіть під радянською окупацією, зберігав свої традиції та боровся за святе право бути вільним. Саме Литва першою вийшла з Радянського Союзу, ставши дороговказом для інших республік СРСР, зокрема й для України», - зазначив Парубій.

Читайте також: Порошенко привітав Литву зі 100-річчям відновлення державності

Водночас спікер подякував литовському народу за постійну підтримку, за допомогу та натхнення, і побажав Литві процвітання, сили та величного майбутнього.

Як повідомляв Укрінформ, 16 лютого Президент України Петро Порошенко розпочав робочий візит до Литви, де візьме участь в урочистих заходах до 100-річчя відновлення Литовської держави. Візит відбувається на запрошення Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте. В урочистих заходах візьмуть участь глави низки інших європейських держав, а також керівники інституцій Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-