Гройсман: Сам дав би деяким чиновникам довічне за корупцію

Гройсман: Сам дав би деяким чиновникам довічне за корупцію

1217
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що створення і запуск роботи антикорупційного суду означатиме розвиток України.

Про він написав у Twitter.

"Коли в Україні буде перший вирок антикорупційного суду - тоді буде розвиток країни. Я би особисто дав деяким чиновникам довічне за корупцію", - заявив Гройсман.

Він додав, що створено ефективне законодавче поле для боротьби з корупцією, але не вистачає одного елементу - антикорупційного суду.

"Я буду боротись за його створення", - наголосив Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, 22 грудня 2017 року Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційний суд".

Читайте також: Холодницький сумнівається, що Антикорупційний суд запустять цьогоріч

Проект закону спрямований на визначення засад організації та діяльності цього суду і спеціальних вимог до суддів цього суду та гарантій їх діяльності. Зокрема, документом передбачається, що для призначення на посаду судді Вищого антикорупційного суду громадянин, окрім стажу роботи на посаді судді/адвоката, наукової діяльності, мусить мати значний досвід здійснення у міжнародних міжурядових організаціях чи міжнародних судових установах за кордоном професійної діяльності у сфері права з питань протидії та боротьби із корупцією тощо.

Народні депутати поки що не включили цей законопроект до порядку денного сесії.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-