Київ засуджує включення підрозділів окупованої Південної Осетії до складу ЗС РФ

Київ засуджує включення підрозділів окупованої Південної Осетії до складу ЗС РФ

1351
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України засудило ратифікацію Держдумою Російської Федерації так званої угоди про порядок входження окремих підрозділів збройних сил самопроголошеної "Республіки Південна Осетія" до складу збройних сил РФ.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує ратифікацію Державною думою Російської Федерації так званої угоди про порядок входження окремих підрозділів збройних сил самопроголошеної "Республіки Південна Осетія" (окупована територія Грузії) до складу збройних сил Російської Федерації, а також відкриття російською окупаційною владою митного пункту в Ахалгорі (Цхінвальському регіоні) та створення спеціалізованого митного пункту у Сухумі в Абхазії", - йдеться у коментарі.

У МЗС назвали це "продовженням політики Кремля щодо дестабілізації ситуації в Чорноморському регіоні та підриву архітектури європейської безпеки" і закликали Російську Федерацію виконувати свої зобов'язання в рамках міжнародного права та вивести всі свої збройні формування й окупаційні адміністрації з тимчасово окупованих територій Грузії та України.

Читайте також: Тбілісі виступило із заявою проти військової угоди РФ-Цхінвалі

Наголошується, що МЗС України ще раз висловлює свою непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Як повідомляв Укрінформ, раніше офіційний Вашингтон виступив з категоричною позицією, яка засуджує ратифікацію в Росії угоди з сепаратистською владою Південної Осетії щодо створення спільних збройних сил.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-