Турчинов обговорив з військовими експертами закон про реінтеграцію Донбасу

Турчинов обговорив з військовими експертами закон про реінтеграцію Донбасу

Укрінформ
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив з українськими військовими експертами питання реформування сектору безпеки і оборони.

Про це повідомляється на сайті РНБО.

"Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання реформування сектору безпеки і оборони, а також ухвалений Верховною Радою України Закон України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей" та законопроект "Про національну безпеку України", що був нещодавно підтриманий на засіданні РНБО України", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, співрозмовники приділили значну увагу питанням активізації боротьби з корупцією в секторі безпеки і оборони, створення єдиної платформи для систематизації інформації про методи ведення гібридної війни та відповідної протидії.

Читайте також: Євродепутат назвав закон про реінтеграцію Донбасу свідченням єдності України

Секретар РНБО України наголосив, що такі зустрічі необхідно проводити на постійній основі. "Наше завдання - сформувати баланс безпеки, прозорості й ефективності. А думки, які були озвучені сьогодні допоможуть нам у цьому", - резюмував Турчинов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-