Порошенко обговорив із Пленковичем участь України в енергопроектах Хорватії

Порошенко обговорив із Пленковичем участь України в енергопроектах Хорватії

Укрінформ
Під час візиту до Давосу для участі у Щорічному засіданні ВЕФ Президент України Петро Порошенко провів зустріч із прем'єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент України висловив вдячність прем’єр-міністру Хорватії за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також за активну політичну, гуманітарну і експертну допомогу, яку Загреб надає нашій країні на двосторонньому рівні. ... Під час зустрічі було також обговорено перспективи участі України в енергетичних проектах, які реалізуються в Хорватії та спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки Європи", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенко в Давосі вже зустрівся з керівництвом Британії, Швейцарії, Естонії, Литви

Глава держави подякував Пленковичу за співавторство Хорватії в Резолюції ГА ООН "Становище у галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)", яка була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН в грудні 2017 року.

Президент України та прем’єр-міністр Хорватії висловили задоволення започаткуванням практичної діяльності двосторонньої робочої групи з вивчення унікального досвіду Хорватії в мирній реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Фото: president.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-