Оновлення ЦВК: Тимошенко хоче представників від

Оновлення ЦВК: Тимошенко хоче представників від "Батьківщини"

Укрінформ
Лідер фракції "Батьківщина" закликала Президента Петра Порошенка включити до подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії кандидатуру, подану її політичною силою.

Про це вона заявила під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я зараз звертаюся до Президента Порошенка негайно виправити цю помилку, порушення закону, і внести до зали кандидатуру від партії "Батьківщина", - сказала парламентарій.

Вона зауважила, що у підписаному напередодні главою держави поданні на призначення нових членів ЦВК значаться кандидатури від усіх фракцій ВР, окрім "Батьківщини". Згідно з чинним законодавством усі політичні партії, які представлені у Верховній Раді фракціями, повинні мати своїх представників у Центральній виборчій комісії.

При цьому Тимошенко запевнила, що "Батьківщина" внесла свою кандидатуру до ЦВК. За її словами, це - кандидат наук, доцент, який викладає в університеті Шевченка, проте прізвища політик не озвучила.

Лідер "Батьківщини" також звернулася  до спікера ВР Андрія Парубія з проханням повернути підписане подання Президентові і прийняти нове тільки за умови, якщо в ньому будуть враховані  кандидатури від усіх без винятку парламентських фракцій.

Читайте також: На Банковій оновили список кандидатів на посади у ЦВК

Як повідомляв Укрінформ, Президент Петро Порошенко 23 січня підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Глава держави також підписав лист про звільнення нинішніх членів ЦВК.

Відомо, що 1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК. 3 лютого 2017 року -  ще одного члена комісії.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-