Парубій розповів про молодих стажерів у Раді

Парубій розповів про молодих стажерів у Раді

2247
Укрінформ
Цього року у секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Верховної Ради пройдуть стажування 60 молодих людей.

Про це повідомив Голова парламенту Андрій Парубій під час церемонії відкриття програми стажування у 2018 році, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Відсьогодні 60 хлопців і дівчат будуть мати змогу проходити стажування у Верховній Раді України. Це для нас і велика честь, і велика відповідальність", - сказав Голова ВР.

За словами спікера, відповідна програма і забезпечення гарантій стажування у парламенті дозволяє "виростити цілу плеяду нової української еліти".

Він також нагадав, що багато колишніх випускників програми стали народними депутатами, працівниками апарату Верховної Ради. "Тільки з попереднього випуску троє випускників програми вже працюють у секретаріатах комітетів, а 15 - працюють помічниками народних депутатів", - зазначив Парубій.

Він також висловив надію на те, що у цьому році ефективність програми зросте.

Окрім того, спікер нагадав, що вперше за роки існування програми парламентом була запроваджена стипендія для її учасників.

У 2018 році у секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради України пройдуть стажування 50 молодих людей. Окрім того, паралельно з ними 6 осіб стажуватимуться в Секретаріаті Уповноваженого ВР з прав людини; 2 - у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при ВР, по одній - в Інституті законодавства ВР та програмі USAID "РАДА".

Читайте також: Парубій озвучив ключове питання наступної сесії Ради

 Протягом шести місяців інтерни братимуть участь у законопроектній роботі, здійснюватимуть аналітичні дослідження, допомагатимуть своєму структурному підрозділу в проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо.

Як повідомлялось, програма стажування в Апараті Верховної Ради України є продовженням парламентської традиції, започаткованої програмою стажування у Верховній Раді України, що впроваджувалася в 1995-2016 рр. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За цей час її випускниками стало майже 1700 осіб. Наразі програма реалізується Апаратом Верховної Ради України та громадською організацією "Ліга інтернів" відповідно до Меморандуму про співпрацю за сприяння програми USAID "РАДА", що виконується Фондом Східна Європа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-