У ББП хочуть, аби Рада вже сьогодні взялася за Антикорупційний суд

У ББП хочуть, аби Рада вже сьогодні взялася за Антикорупційний суд

1093
Укрінформ
Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов вважає, що народні депутати мають ще на ранковому засіданні парламенту включити до порядку денного президентські законопроекти про Антикорупційний суд та деконцентрацію повноважень у сфері земельних відносин.

Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради відразу після ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу, повідомляє кореспондент Укрінформу

"Я вважаю, що ми маємо ще на ранковому засіданні включити до порядку денного законопроекти Президента України про Антикорупційний суд та про деконцентрацію у сфері земельних відносин, який дійсно завдає потужного удару по корупції та рейдерству в земельній сфері", - сказав Герасимов. 

Він зазначив, що наразі парламентарії розглядають у другому читанні надважливий законопроект про приватизацію. 

"Це не якийсь там перелік, він стосується прозорих принципів приватизації", - підкреслив голова фракції БПП.

Читайте також: Антикорупційний комітет знову не зміг оголосити конкурс на аудитора НАБУ

Як повідомляв Укрінформ, 22 грудня Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект ? 7440 "Про Вищий антикорупційний суд".

Проект закону спрямований на визначення засад організації та діяльності цього суду і спеціальних вимог до суддів цього суду та гарантій їх діяльності. Зокрема, документом передбачається, що для призначення на посаду судді Вищого антикорупційного суду громадянин, окрім стажу роботи на посаді судді/адвоката, наукової діяльності, мусить мати значний досвід здійснення у міжнародних міжурядових організаціях чи міжнародних судових установах за кордоном професійної діяльності у сфері права з питань протидії та боротьби із корупцією тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-