Радбез підтримав законопроект про національну безпеку

Радбез підтримав законопроект про національну безпеку

Укрінформ
Рада національної безпеки і оборони підтримала законопроект “Про національну безпеку України”, який має стати основою для оновлення українського законодавства у цій сфері.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

“На засіданні члени РНБО України обговорили і підтримали проект закону “Про національну безпеку України”, - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, цей законопроект розроблявся у тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу і має на меті привести українську законодавчу базу у відповідність до стандартів держав-членів НАТО. Після ухвалення парламентом документ має стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони.

Читайте також: В оборонзамовленні буде у 4 рази більше протитанкових комплексів - Порошенко

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, закон про нацбезпеку має узагальнити та привести до єдиного знаменника усі вже здійснені та заплановані реформи сектору безпеки і оборони України, «а також поєднати у собі не тільки базові засади національної безпеки, а й питання демократичного цивільного контролю та основи планування у цих сферах».

«Якнайшвидше ухвалення цього законопроекту має стати важливим елементом у сфері захисту української державності та протидії російській агресії», - підкреслив Турчинов.

Він додав, що законопроект спрямовано на підвищення ефективності діяльності всіх складових сектору безпеки і оборони відповідно до норм і стандартів НАТО та ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-