Антикорупційний суд: після правок проект зайде на голосування ВР зовсім іншим - депутат

Антикорупційний суд: після правок проект зайде на голосування ВР зовсім іншим - депутат

Укрінформ
Позафракційний народний депутат України Андрій Білецький переконаний, що президентський законопроект про Антикорупційний суд треба ухвалювати в першому читанні, щоб запустити процес, і прогнозує, що доопрацьований документ буде суттєво змінений.

Про це він заявив під час брифінгу у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Я теж вважаю, що президентський документ занадто складний і робить наполовину неможливим насправді  функціонування антикорупційних судів. Але це перше читання. Ми будемо працювати, вносити правки. Цей документ зайде в зал в остаточному варіанті абсолютно іншим. Тому треба голосувати, треба починати цей процес, бо він ніколи не почнеться", - сказав Білецький.

Він додав, що сам підтримає закон про Антикорупційний суд.

Як повідомляв Укрінформ,  Верховна Рада у вівторок, 16 січня, розглядає у другому читанні президентський законопроект № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» щодо визнання Росії країною-агресором. 

Читайте також: Антикорупційний суд є пріоритетом для депутатів - Климпуш-Цинцадзе

Одразу після розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу заплановано включення до порядку денного сесії 5 альтернативних законопроектів, включаючи президентський № 7440 «Про Вищий антикорупційний суд». 

22 грудня Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційний суд".

Проект закону спрямований на визначення засад організації та діяльності цього суду і спеціальних вимог до суддів цього суду та гарантій їх діяльності. Зокрема, документом передбачається, що для призначення на посаду судді Вищого антикорупційного суду громадянин, окрім стажу роботи на посаді судді/адвоката, наукової діяльності, мусить мати значний досвід здійснення у міжнародних міжурядових організаціях чи міжнародних судових установах за кордоном професійної діяльності у сфері права з питань протидії та боротьби із корупцією тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-