Парубій відкрив Раду, у залі - 345 депутатів

Парубій відкрив Раду, у залі - 345 депутатів

990
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав він.

У сесійній залі зареєструвалися 345 народних депутатів.

Як повідомлялося, Верховна Рада у вівторок, 16 січня, планує розглянути у другому читанні президентський законопроект № 7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" щодо визнання Росії країною-агресором.

Окрім того, у першому читанні передбачається розгляд законопроекту № 5435 про правовий статус осіб, зниклих безвісти.

Одразу після розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу заплановано включення до порядку денного сесії 5 альтернативних законопроектів, включаючи президентський № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд". Окрім того, депутати розглядатимуть включення до порядку денного законопроекту № 7428 "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

Читайте також: "Стоп реванш": активісти під Радою вимагають законів проти колаборації з Росією

Президент Петро Порошенко 4 жовтня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект № 7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Парламент 6 жовтня 2017 року проголосував за нього в першому читанні.

Відповідно до тексту законопроекту, тимчасова окупація частини території України стала одним із наслідків збройної агресії Російської Федерації проти України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-