Порошенко прийняв вірчі грамоти від трьох послів

Порошенко прийняв вірчі грамоти від трьох послів

Фото
774
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від послів Королівства Нідерландів, Ліванської Республіки та Республіки Судан.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

"Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від послів іноземних держав: Королівства Нідерландів – Едуарда Хукса, Ліванської Республіки – Алі Дахера, Республіки Судан – Мохамеда Еіса Ісмаїла Дахаба", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі також поінформували, що під час зустрічі Президента України з послом Нідерландів було відзначено позитивні тенденції у торговельно-економічній та інвестиційній сфері. Констатовано, що реалізація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС вже дає позитивні результати й для нідерландського бізнесу.

Зазначається, що посол Нідерландів привітав реформаторські зусилля Президента України та поінформував про підтримку програм навчання українських суддів, зокрема в Одесі та Львові.

Співрозмовники також обговорили взаємодію у питанні притягнення до відповідальності винних у збитті літака рейсу МН17.

"Посол Нідерландів подякував за зразкову співпрацю у цьому питанні", - додали в прес-службі глави держави.

Було також відзначено необхідність підтримання тісного співробітництва в ООН, зокрема з урахуванням непостійного членства Нідерландів в Раді безпеки ООН у 2018 році, з метою захисту суверенітету і територіальної цілісності України у зв’язку з агресією Росії.

Крім того, за даними прес-служби, глава держави під час розмови з послом Лівану обговорив питання активізації політичного діалогу, а також перспективи розвитку подальшої взаємодії в торговельно-економічній сфері. Зокрема, Порошенко підкреслив важливість проведення в цьому році у Києві чергового засідання Міжурядової українсько-ліванської комісії з торговельно-економічного співробітництва, а також Українсько-ліванського бізнес-форуму.

Порошенко наголосив, що Ліван є важливим торговельним партнером України у Близькосхідному регіоні, окремо відзначивши зростання на 25% українського експорту до цієї країни за останній рік.

У ході розмови з послом Судану було наголошено на готовності проведення політичних консультацій між зовнішньополітичними відомствами двох країн задля посилення співпраці у торговельно-економічній сфері. Окрему увагу було приділено посиленню взаємодії сторін у рамках міжнародних організацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-