Перед Україною не розстеляють червону доріжку з написом "євроінтеграція" – Президент

Перед Україною не розстеляють червону доріжку з написом "євроінтеграція" – Президент

607
Ukrinform
Україна, як і сто років тому, продовжує боротися і виборювати свою свободу і європейськість, ніхто “червоних килимових доріжок” на цьому шляху нашій державі не стеле.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко, виступаючи на урочистому заході з нагоди 100-річчя української дипломатії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Як і сто років тому, перед Україною ніхто не розстеляє зараз червону килимову доріжку з написом «євроінтеграція». Нашу з вами свободу, нашу з вами європейськість нам з вами знову доводиться виборювати кожного дня”, - підкреслив Глава держави.

За його словами, за європейськість завжди доводилося боротися, оскільки Росія завжди сприймала поглинання України як питання свого виживання.

Він зауважив, що, як і сто років тому, багато хто у світі не виніс уроків з минулого і продовжує "небезпечні маневри навколо граблів з написом "загравання з Росією" та "умиротворення агресора".

У цьому зв’язку Порошенко підкреслив, що з історичного досвіду Україна зрозуміла найголовніше – наша дипломатія ніколи не зможе перемогти без дуже потужної, сильної, патріотичної армії, так само як і армія потребує потужного “дипломатичного голосу правди”.

Читайте також: Порошенко: Очікувати від Москви переродження – марно, вона розуміє лише мову санкцій

Як повідомляв Укрінформ, українська дипломатична служба, яка веде свою історію від підписання 22 грудня 1917 року законопроекту про створення Генерального секретарства міжнародних справ, відзначає 100-ліття.

Згідно з Указом Президента від 21 листопада 2005 року, встановлено і щорічно відзначається 22 грудня професійне свято українських дипломатів - День працівників дипломатичної служби.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-