SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Радикали погрожують бойкотом голосувань у Раді, бо помітили кнопкодавство - 21.12.2017 11:45 — Новини Укрінформ
Радикали погрожують бойкотом голосувань у Раді, бо помітили кнопкодавство

Радикали погрожують бойкотом голосувань у Раді, бо помітили кнопкодавство

1049
Ukrinform
У Верховній Раді виникла суперечка щодо переголосування закону № 6016-д "Про аудиторську діяльність" після встановлення факту неперсонального голосування.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Після голосування за закон голова фракції Радикальної партії  Олег Ляшко виступив з трибуни з заявою про необхідність переголосування, оскільки було зафіксовано факт неперсонального голосування.

"Під час голосування за закон про аудит було зафіксовано колегою Олександрою Кужель неперсональне голосування. Один з наших дуже відомих депутатів проголосував шістьма картками", - сказав Ляшко.

Блокування требуни ВР / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

За його словами, фракція не братиме участь у засіданнях в разі, якщо закон не буде переголосовано.

Водночас керівник Комітету з питань Регламенту та організації роботи парламенту Павло Пинзеник запропонував підготувати проект постанови про скасування результатів розгляду даного законопроекту.

Читайте також: Рада відкликала депутатський законопроект про антикорупційні суди

Наразі триває розгляд інших питань порядку денного.

Як повідомлялося, на факти неперсонального голосування в парламенті неодноразово вказували, зокрема, представники неурядових громадських організацій. Суперечки про контроль за голосуванням народних депутатів тривають багато років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-