Парубій відкрив Раду

Парубій відкрив Раду

623
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав спікер.

У сесійній залі зареєструвалися 362 народних депутатів.

Як повідомлялось, Верховна Рада розгляне у четвер урядовий законопроект № 7180, яким пропонується переглянути принципи та механізми корпоративного управління державних банків через наглядові ради, більшість у складі яких становитимуть незалежні члени. 

Також планується розглянути президентський законопроект № 6675 щодо фінансування діяльності громадських об’єднань.

Законопроектом № 6675 пропонується зобов’язати ГО, річний дохід яких перевищує 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, подавати додатково річні фінансові звіти до Державної фіскальної служби, яка має оприлюднювати ці звіти на своєму офіційному веб-порталі. Звіти повинні містити інформацію не тільки про ГО, але й про всіх фізичних осіб-підприємців (ФОПів), з якими ГО мало договірні відносини, якщо річний дохід ФОПа перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. За неподання такої звітності передбачені санкції щодо ГО – виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій і нарахування податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств, штрафних санкцій і пені відповідно до норм Податкового кодексу.

Читайте також: Четвер у Раді: інвестиційний клімат та корпоративне управління держбанків

Депутати розпочнуть роботу з продовження розгляду у другому читанні законопроекту № 6016-д "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".

Також планується розглянути питання щодо відкликання законопроекту № 6011 "Про антикорупційні суди". Президент Петро Порошенко наполягає на знятті з розгляду цього законопроекту для внесення ним свого законопроекту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-